Kde koupit Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62

Vel. 62, Mamatti BD927, Kolekce: Pet´s - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem kolekce Mamatti.</strong>… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62 Vybavení a doplňky
Cena
128 Kč
Dostupnost
Skladem 13.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 128 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 62, Mamatti BD927, Kolekce: Pet´s - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem kolekce Mamatti.</strong> <br /> <br />Body je vyrobeno z kvalitní atestované česané 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /><strong>ROZMĚRY:</strong> <br />Vel. 56 - hrudník 2x20cm, délka 32cm. <br />Vel. 62 - hrudník 2x21cm, délka 35cm. <br /> <br />Udané rozměry se mohou lišit o 0,5-1,5cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902047767586 a ID 94178
- jistota kvalitního výrobce Mamatti
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamatti, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Body Pet´s - dlouhý rukáv - zapínání bokem - béžové, vel. 62 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: