Kde koupit Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56

Vel. 56, NICOL K 13812, Kolekce: KOTVIČKA PROUŽEK - JL 2018 <strong>Bavlněné body s nohavičkami NICOL s krátkým rukávem.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56 Vybavení a doplňky
Cena
198 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 198 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 56, NICOL K 13812, Kolekce: KOTVIČKA PROUŽEK - JL 2018 <strong>Bavlněné body s nohavičkami NICOL s krátkým rukávem.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <br /> <br />Body je vyrobeno z kvalitního příjemného materiálu, příjemného na omak. <br />Má praktické zapínání na patentky, což usnadní převlékání a přebalování miminka. <br /> <br />Body je vyrobeno z atestované kvalitní česané 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br /><strong>Vel.68:</strong> celková délka od ramene - 45 cm, délka od krku k rozkroku - 40 cm, šířka přes hrudníček - 27 cm x 2. <br /><strong>Vel.74:</strong> celková délka od ramene - 47 cm, délka od krku k rozkroku - 42 cm, šířka přes hrudníček - 29 cm x 2. <br /><strong>Vel.80:</strong> celková délka od ramene - 50 cm, délka od krku k rozkroku - 44 cm, šířka přes hrudníček - 31 cm x 2. <br /><strong>Vel.86:</strong> celková délka od ramene - 53 cm, délka od krku k rozkroku - 46 cm, šířka přes hrudníček - 33 cm x 2. <br />Rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5 -1,5 cm. <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL?</strong> <br />Protože, milujete své děti! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444548030 a ID 87513
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Body s nohavičkami KOTVIČKA PROUŽEK - krátký rukáv, roz. 56 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz