Kde koupit BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX

Sada vrtáků BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX: Vybavte vaši dílnu kvalitními vrtáky od společnosti Bosch. Sami uvidíte, že s jejich kvalitou budete nad míru spokojeni. Tato základní sada vrták… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada vrtáků BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX: Vybavte vaši dílnu kvalitními vrtáky od společnosti Bosch. Sami uvidíte, že s jejich kvalitou budete nad míru spokojeni. Tato základní sada vrtáků Mini X-Line je určena pro jednoduché domácí práce. S ní se již nestane, že byste neměli ten správný vrták pro vyvrtání díry na poličku. Tato 15dílná sada obsahuje 3 vrtáky do kamene a 3 do dřeva. Zároven v balení naleznete i 8 bitů. Sada je uložena v plastovém pouzdru, díky kterému je vše přehledně uspořádáno. Klíčové vlastnosti sady vrtáků BOSCH 2.607.019.579Kvalitní vrtáky od společnosti BoschObsahem je 15 položekPrecizní a přesné zpracováníBaleno do praktického plastového pouzdra (vše je přehledně uspořádáno) Obsah sady3 vrtáky do zdivaprůměr 5/6/8 mm 3 vrtáky do dřevaprůměr 4/6/8 mm 8 šroubovacích bitů L = 25 mm PH 1/2 PZ 1/2 S 4/6 T 20/25 1 univerzální držák, magnetický

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140430289 a ID 5485464
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH 15dílná sada Mini X-Line MIX vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Bosch, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto