Kde koupit BOSCH 38dílná smíšená sada

Sada bitů BOSCH 38dílná smíšená sada: Sada bitů BOSCH je 38dílná sada šroubovacích bitů s univerzálním magnetickým držákem, kapesní svítilnou, ručním šroubovákem a adaptérem pro nástrčný klíč… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH 38dílná smíšená sada Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH 38dílná smíšená sada které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada bitů BOSCH 38dílná smíšená sada: Sada bitů BOSCH je 38dílná sada šroubovacích bitů s univerzálním magnetickým držákem, kapesní svítilnou, ručním šroubovákem a adaptérem pro nástrčný klíč. Klíčové vlastnosti sady bitů BOSCH38dílná sada šroubovacích bitů pro univerzální použitíObsahuje také kapesní svítilnu a univerzální magnetický držákSada bitů BOSCH je uložena v praktickém pouzdřeObsahuje:Bity 25 mm - PH 0/1/1/2/2/3, PZ 0/1/1/2/2/3, SL 4/6/7, HEX 3/4/5/6, T 15/20/25/40, 7× nástrčný klíč 5/6/7/8/10/11/13 mm, 4× imbusový klíč 3/4/5/6 mmUniverzální magnetický držákKapesní svítilnaRuční šroubovák (pravý/levý chod)Adaptér pro nástrčný klíč

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH 38dílná smíšená sada z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140416245 a ID 5459022
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH 38dílná smíšená sada. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH 38dílná smíšená sada na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH 38dílná smíšená sada vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Bosch, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto