Kde koupit BOSCH GOP 40-30 Professional

Oscilační bruska BOSCH GOP 40-30 Professional: Pila BOSCH GOP 40-30 Professional je univerzální a výkonný nástroj s jehož pomocí hlavně zvládnete například řezání dilatační spáry, zkrácení záru… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH GOP 40-30 Professional Multifunkční
Cena
7 669 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH GOP 40-30 Professional které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 669 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska BOSCH GOP 40-30 Professional: Pila BOSCH GOP 40-30 Professional je univerzální a výkonný nástroj s jehož pomocí hlavně zvládnete například řezání dilatační spáry, zkrácení zárubně, obroušení okenního rámu, zarovnání trubek, opravu dlaždic i odstranění zbytku koberce. Podle aktuálního úkolu můžete rychle měnit koncovky nářadí z řady StarLockPlus, které uchytí speciální 3D rozhraní, aby přenos síly z motoru na nástroj probíhal bez ztráty výkonu. Pro výměnu příslušenství nepotřebujete další nástroje a zvládnete to během 3 sekund. Oscilační bruska BOSCH GOP 40-30 Professional je připravena pro každodenní používání a díky přítomnosti LED osvětlení lze pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Klíčové vlastnosti oscilační brusky BOSCH GOP 40-30 ProfessionalOscilační bruska použitelná jako multifunkční nástroj3D rozhraní pro přenos výkonu na nářadí beze ztrátElektronická regulace otáčekPro různé nástroje StarlockPlusPraktické LED osvětleníVýměna nástroje během 3 sekund (Snap In) Obsah balení:1× ponorný pilový list BIM Starlock AII 65 APB, Curved-Tec, Wood + Metal 1× ponorný pilový list BIM Starlock AII 65 BSPB, Curved-Tec, Hard Wood1× ponorný pilový list BIM Starlock AIZ 20 AB, Wood + Metal 1× ponorný pilový list BIM Starlock AIZ 32 APB, Wood + Metal, Curved-Tec 1× brusná deska s karbidovými zrny Starlock AVZ 78 RT2, Grout + Abrasive 1× segmentový pilový kotouč s karbidovými zrny Starlock ACZ 85 RT3, Grout + Abrasive 1× BIM ponorný pilový list StarlockPlus PAII 65 APB, Curved-Tec, Wood + Metal 1× BIM ponorný pilový list StarlockPlus PAIZ 32 APB, Curved-Tec, Wood + Metal 1× karbidový ponorný pilový list StarlockPlus PAIZ 32 AT, Metal 5× brusný list, K 2× 80, 2× 120, 1× 240 1× brusná deska delta Starlock AVZ 93 G 1× segmentový pilový kotouč BIM Starlock ACZ 100 BB, Wood + Metal L-BOXX 136

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH GOP 40-30 Professional z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140817011 a ID 5456110
- jistota kvalitního výrobce Bosch Professional
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH GOP 40-30 Professional. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH GOP 40-30 Professional na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Bosch Professional, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH GOP 40-30 Professional vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Bosch Professional, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto