Kde koupit BOSCH GOP 55-36 Professional

Oscilační bruska BOSCH GOP 55-36 Professional: Pila BOSCH GOP 55-36 Professional je univerzální a výkonný nástroj. Podle aktuálního úkolu můžete rychle měnit koncovky nářadí z řady StarLockMax… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH GOP 55-36 Professional Multifunkční
Cena
6 329 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH GOP 55-36 Professional které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska BOSCH GOP 55-36 Professional: Pila BOSCH GOP 55-36 Professional je univerzální a výkonný nástroj. Podle aktuálního úkolu můžete rychle měnit koncovky nářadí z řady StarLockMax, které uchytí speciální 3D rozhraní, aby přenos síly z motoru na nástroj probíhal bez ztráty výkonu. Pro výměnu příslušenství nepotřebujete další nástroje a zvládnete to během 3 sekund. Pila BOSCH GOP 55-36 Professional je připravena pro každodenní používání robustním kovovým krytem. Klíčové vlastnosti elektrické pily BOSCH GOP 55-36 ProfessionalPila použitelná jako multifunkční nástrojNejvýkonnější GOP, mimořádně robustní a silné nářadí3D rozhraní pro přenos výkonu na nářadí beze ztrátElektronická regulace otáčekPro různé nástroje StarlockMaxVýměna nástroje během 3 sekund (Snap In)

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH GOP 55-36 Professional z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140816892 a ID 5456111
- jistota kvalitního výrobce Bosch Professional
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH GOP 55-36 Professional. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH GOP 55-36 Professional na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Bosch Professional, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH GOP 55-36 Professional vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Bosch Professional, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Multifunkční