Kde koupit BOSCH IXO excentrický nástavec

Nástavec BOSCH IXO excentrický nástavec:Excentrický nástavec Bosch IXO vám usnadní práci na těžko dostupných místech, v extrémní blízkosti okrajů a postará se tak o perfektní práci. Je určen pro akumu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH IXO excentrický nástavec Nástavce
Cena
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH IXO excentrický nástavec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 409 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástavec BOSCH IXO excentrický nástavec:Excentrický nástavec Bosch IXO vám usnadní práci na těžko dostupných místech, v extrémní blízkosti okrajů a postará se tak o perfektní práci. Je určen pro akumulátorové šroubováky IXO III. a IXO IV. Bosch. Je flexibilní a odolný.Rozměry balení:Šířka:6,8 cmVýška:4,7 cmHloubka:7,8 cmHmotnost:0,1 kg

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH IXO excentrický nástavec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140776325 a ID 2192716
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Nástavce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH IXO excentrický nástavec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH IXO excentrický nástavec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástavce Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH IXO excentrický nástavec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: