Kde koupit BOSCH IXO řezací nástavec

Nástavec BOSCH IXO řezací nástavec:Nástavec na akušroubovák Bosch IXO slouží k řezání různých materiálů do celkové tloušťky 6mm. Snadno tak nařežete PVC, karton, kůži, látky a další podobné materiály… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH IXO řezací nástavec Nástavce
Cena
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH IXO řezací nástavec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 409 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástavec BOSCH IXO řezací nástavec:Nástavec na akušroubovák Bosch IXO slouží k řezání různých materiálů do celkové tloušťky 6mm. Snadno tak nařežete PVC, karton, kůži, látky a další podobné materiály. Jeho nabroušené ostří si hravě poradí se vším, co mu dáte.Parametry a specifikace:Šířka:7,8 cmVýška:7,8 cmHloubka:18,4 cmHmotnost:0,268 kg

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH IXO řezací nástavec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140776363 a ID 2192718
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Nástavce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH IXO řezací nástavec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH IXO řezací nástavec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástavce Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH IXO řezací nástavec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: