Kde koupit BOSCH IXO úhlový nástavec

Nástavec BOSCH IXO úhlový nástavec:Otočný úhlový nástavec se hodí všude tam, kam byste se s normálním nástavcem nedostali. Je určen pro akumulátorové šroubováky Bosch IXO III a IXO IV a usnadní vám pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH IXO úhlový nástavec Nástavce
Cena
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH IXO úhlový nástavec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 409 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástavec BOSCH IXO úhlový nástavec:Otočný úhlový nástavec se hodí všude tam, kam byste se s normálním nástavcem nedostali. Je určen pro akumulátorové šroubováky Bosch IXO III a IXO IV a usnadní vám práci i na těžko dostupných místech. Maximální flexibilita a vyhotovení z tvrdého černého plastu vám zajistí dokonalou práci.Parametry a specifikace:Hmotnost (kg):0,081Rozměry balení:Hmotnost (kg):0,100Výška (cm):4,30Šířka (cm):7,00Hloubka (cm):7,50

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH IXO úhlový nástavec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140776318 a ID 2192715
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Nástavce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH IXO úhlový nástavec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH IXO úhlový nástavec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástavce Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH IXO úhlový nástavec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: