Kde koupit BOSCH IXO vrtací nástavec

Nástavec BOSCH IXO vrtací nástavec:  Kvalitní vrtací nástavec je určený pro vrtací šroubovák Bosch IXO.Vlastníte šikovný akumulátorový šroubovák Bosch IXO? Tak to by se… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH IXO vrtací nástavec Nástavce
Cena
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH IXO vrtací nástavec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 409 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástavec BOSCH IXO vrtací nástavec:  Kvalitní vrtací nástavec je určený pro vrtací šroubovák Bosch IXO.Vlastníte šikovný akumulátorový šroubovák Bosch IXO? Tak to by se vám jistě mohl hodit tento praktický vrtací nástavec, díky kterému můžete vrtat malé otvory do do dřeva, plastu nebo sádry a všude tam, kam se velké nářadí nemá šanci dostat. Součástí balení jsou navíc 3 vysoce kvalitní a odolné vrtáky HSS.Klíčové vlastnostiVrtací nástavec pro Bosch IXOPro vrtání malých otvorů do průměru 5 mm3 HSS vrtáky v balení

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH IXO vrtací nástavec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140839655 a ID 4685066
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Nástavce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH IXO vrtací nástavec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH IXO vrtací nástavec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástavce Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH IXO vrtací nástavec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: