Kde koupit BOSCH PMF 350 CES

Oscilační bruska BOSCH PMF 350 CES: S multifunkční bruskou se kutilem může stát každýOscilační bruska Bosch PMF 350 CES je všestranná pomocnice s p… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH PMF 350 CES Multifunkční
Cena
3 890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH PMF 350 CES které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska BOSCH PMF 350 CES: S multifunkční bruskou se kutilem může stát každýOscilační bruska Bosch PMF 350 CES je všestranná pomocnice s příslušenstvím Bosch Starlock. Zvládnete s ní řezání diletační spáry, zkrácení zárubně, obroušení okenního rámu, zarovnání trubek, opravu dlaždic i odstranění zbytku koberce. Díky zaobleným hranám ponorného pilového listu a čtyřstupňovému hloubkovému dorazu je řez maximálně přesný. K dispozici je také předvolba rychlosti podle úkonu, který s bruskou provádíte. Bosch PMF má také systém upínání nástrojů AutoClic, díky kterému jednoduše vyměníte nástavce do 3 vteřin. Klíčové vlastnosti BOSCH PMF 350 CESVhodná k řezání, broušení a zarovnáváníAutoClic systém - snadná výměna příslušenství za 3 vteřinyTéměř bezprašné broušení díky možnosti připojení k odsavači prachuBosch Constant-Electronic - stálý výkon při jakémkoliv zatíženíPlynulá předvolba otáčekAntivibrační rukojeť Přizpůsobitelná, rychlá a čistotnáBrusku Bosch PMF 350 CES pohání 350W motor, který má díky systému Bosch Constant-Electronic stálý výkon i při vysokém zatížení. K dispozici je plynulá předvolba otáček, takže si práci můžete přizpůsobit materiálu, se kterým pracujete, i danému úkonu. Brusku také můžete připojit k univerzálnímu vysavači a brousit bez zbytečného nepořádku. Její multifunkční využití zajišťuje nejen velké množství nástavců a příslušenství, které najdete v balení. Hlavní podíl má především systém upínání AutoClic, se kterým každý nástavec k brusce snadno přicvaknete rukou, aniž byste k tomu potřebovali jiné nářadí. Technické parametry:Jmenovitý příkon: 350 WVýstupní výkon: 185 WVolnoběžné otáčky: 15 000–20 000 ot / minKmitací úhel vlevo / vpravo: 2,8 °Hmotnost brusky: 1,6 kgObsah balení:Antivibrační rukojeťBimetalový segmentový pilový kotouč na dřevo a kov, 85 mmBimetalový ponorný pilový list na dřevo a kovSada trojúhelníkových brusných papírůTrojúhelníková brusná deska 93 mmPonorný pilový list HCS na dřevo, 32 × 40 mmOdsávání prachuČtyřstupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouče

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH PMF 350 CES z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140828574 a ID 4395902
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH PMF 350 CES. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH PMF 350 CES na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH PMF 350 CES vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Bosch, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto