Kde koupit BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks

Brusný papír BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks:Profesionální sada brusných papírů Bosch C430 se zrnitostí 80 je určena pro deltové brusky. Nebrání v odsávání prachu z br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks Vybavení a doplňky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Brusný papír BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks:Profesionální sada brusných papírů Bosch C430 se zrnitostí 80 je určena pro deltové brusky. Nebrání v odsávání prachu z broušení. Vhodná pro broušení barev, dřeva nebo kamene.Sada výkonných brusných papírů Bosch C430 je určena pro broušení barev, laků, dřeva, kamene a autolaků v rozích a na plochách. Díky uchycení na suchý zip se brusný papír jednoduše vymění. Odsávací otvory nebrání vnitřnímu odsávání prachu.V sadě najdete 5 ks brusných papírů o rozměru 93 mm se zrnitostí 80. Využít je můžete u delta brusek značek Bosch, Casals, Makita, Metabo, Skil nebo dalších kompatibilních dle rozměru brusné plochy.Hlavní přednostiRozměr brusného papíru 93 mmPro broušení dřeva, minerálů, barev či autolakůSada 5 ks pro multibruskyUchycení na suchý zipVyužití u deltových brusek mnoha značek

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3165140170857 a ID 4592306
- jistota kvalitního výrobce Bosch
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Bosch, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BOSCH Sada brusných papírů C430 pro delta bruska, 93mm, G80, 5ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Bosch, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto