Kde koupit Brica Držák telefonu

Univerzální držák Brica je vhodný pro většinu druhů smartphonů. Držák díky posuvnému klipu snadno připevníte ke kočárku, nákupnímu vozíku apod. Pro použití na výšku i na šířku. Nastavitelné úchyty tel… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Brica Držák telefonu
					
				 Cestovní pomůcky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Brica Držák telefonu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Univerzální držák Brica je vhodný pro většinu druhů smartphonů. Držák díky posuvnému klipu snadno připevníte ke kočárku, nákupnímu vozíku apod. Pro použití na výšku i na šířku. Nastavitelné úchyty telefon bezpečně drží na místě.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Brica Držák telefonu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 14708640123 a ID 95376
- jistota kvalitního výrobce Brica
- kategorie Cestovní pomůcky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Brica Držák telefonu . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Brica Držák telefonu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Cestovní pomůcky Brica, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Brica Držák telefonu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Cestovní pomůcky Brica, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz