Kde koupit Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+)

Miminko si užije safari dobrodružství s touto velkou, měkkou hrací dekou a zábavnými hračkami! Vhodné od narození VLASTNOSTI VÝROBKU Plyšová opice po zatáhnutí přehraje 4 melodie Bezpečné zrcátko S… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+)
					
				 Hrací deky a podložky
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Miminko si užije safari dobrodružství s touto velkou, měkkou hrací dekou a zábavnými hračkami! Vhodné od narození VLASTNOSTI VÝROBKU Plyšová opice po zatáhnutí přehraje 4 melodie Bezpečné zrcátko Snadno uchopitelné kruhové chrastítko DALŠÍ VLASTNOSTI Hudební hračka obsahuje nevyměnitelné baterie Deku lze prát v pračce Obsahuje 3 očka Fun Links™ a poutka pro připojení dalších hraček Rozměry výrobku: 76,2 x 76,2 x 45,72 cm (šxhxv) Rozměry balení: 58,42 x 6,35 x 50,8 cm (šxhxv)

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 74451091948 a ID 136129
- jistota kvalitního výrobce Bright Starts
- kategorie Hrací deky a podložky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+) . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hrací deky a podložky Bright Starts, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hrací deky a podložky Bright Starts, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz