Kde koupit Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black

Britax Römer KID II 2018, Cosmos Black Römer Kid II s opěrkou hlavy, hlubokými bočnicemi a zakrytím v oblasti ramen. Vysoký komfort a ta nejlepší možná ochrana před nárazem z boku. Přenosná, lehká aut… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black
					
				 15-36 kg
Cena
2 490 Kč
Dostupnost
Skladem 27.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Britax Römer KID II 2018, Cosmos Black Römer Kid II s opěrkou hlavy, hlubokými bočnicemi a zakrytím v oblasti ramen. Vysoký komfort a ta nejlepší možná ochrana před nárazem z boku. Přenosná, lehká autosedačka KID II poskytuje nejvyšší ochranu pro starší děti a může se snadno přenášet mezi automobily a upevňovat pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu.   Pohodlně a snadno se používá a splní veškeré potřeby vaší rodiny, ať již jde o přenášení mezi automobily nebo o pohodlí ostatních cestujících. Autosedačka KID II vám nabízí bezpečí, které od značky RÖMER očekáváte. Stoprocentně bezpečná a maximálně jednoduchá. Opěradlo ve tvaru V – se dokonale přizpůsobí vývoji vašeho dítěte. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a vodicí prvky umožňují autosedačce růst s vaším dítětem a zároveň drží pás pro dospělé ve správné pozici přes ramena dítěte. Hluboké, měkce tvarované bočnice zajišťují optimální ochranu proti bočnímu nárazu Vodicí prvky pro intuitivní umístění pásů zajišťují správnou pozici tříbodového pásu pro dospělé a maximalizují tak ochranu vašeho dítěte. Umístění po směru jízdy. Měkce polstrovaný potah lze sejmout pro vyprání. Nízká hmotnost pro snadné přenášení mezi vozidly Pro děti od 4 do 12 let. Vhodné pro děti o hmotnosti 15 – 36 kg. Vyrobeno v Německu.   Technické parametry: Hmotnost: 6,1 kg Výška: 68–85 cm Šířka: 51 cm Hloubka: 45 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4000984134704 a ID 2287115
- jistota kvalitního výrobce Britax Römer
- kategorie 15-36 kg

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 15-36 kg Britax Römer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Britax Römer Autosedačka Kid II 2018 Cosmos Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží 15-36 kg Britax Römer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz