Kde koupit Britax Römer BabySafe Isofix Base

Základna BABY-SAFE ISOFIX Base v kombinaci se systémem RÖMER BABY-SAFE plus (se zajišťovacími tyčemi) a RÖMER BABY-SAFE plus SHR dosahuje díky upevnění ISOFIX optimalizovaného ochranného účinku. Zákla… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Britax Römer BabySafe Isofix Base
					
				 Příslušenství k autosedačkám
Cena
5 150 Kč
Dostupnost
Skladem 29.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Britax Römer BabySafe Isofix Base které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 150 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Základna BABY-SAFE ISOFIX Base v kombinaci se systémem RÖMER BABY-SAFE plus (se zajišťovacími tyčemi) a RÖMER BABY-SAFE plus SHR dosahuje díky upevnění ISOFIX optimalizovaného ochranného účinku. Základna je spojena s upevňovacími body ISOFIX ve voze a dětská vanička se jednoduše upevňuje na základně, která následně zůstává uchycena ve voze. Systém ISOFIX spojuje adaptér s upevňovacími body ISOFIX ve voze; riziko chybné obsluhy je rozhodně minimalizováno a je dosaženo optimalizovaného ochranného účinku. Jednoduché uchycení dětské vaničky na adaptéru ISOFIX Opěrná nožka pro ještě větší stabilitu Barevný indikátor ukazuje bezpečné uchycen dětské vaničky Barevný ukazatel zobrazuje, zda jsou zajišťovací ramena ISOFIX bezpečně zaklapnuta Deska proti nárazu zezadu optimalizuje ochranný účinek při zadním nárazu Kompatibilní s BABY-SAFE plus a BABY-SAFE plus SHR se zajišťovacími tyčemi Jednoduché uvolnění dětské vaničky z adaptéru Adaptér kompaktně složitelný Včetně zaváděcích přípravků k omezení poškození potahu sedadla Zabudování do auta se systémem ISOFIX (seznam typů) Dětské skořepinové sedačky se nesmějí používat ve spojení s čelním airbagem na straně spolujezdce.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Britax Römer BabySafe Isofix Base z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4000984090161 a ID 180632
- jistota kvalitního výrobce Britax Römer
- kategorie Příslušenství k autosedačkám

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Britax Römer BabySafe Isofix Base . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Britax Römer BabySafe Isofix Base na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k autosedačkám Britax Römer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Britax Römer BabySafe Isofix Base vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství k autosedačkám Britax Römer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz