Kde koupit Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3

přizpůsobení tělesné teplotě méně přehřívání méně pocení méně ochlazování aktivní regulace teploty Potah ze 100% bavlny také zajišťuje větší komfort. Pro autosedačky:SAFEFIX, TRIFIX, EVOLVA, KING pl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3
					
				 Příslušenství k autosedačkám
Cena
890 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

přizpůsobení tělesné teplotě méně přehřívání méně pocení méně ochlazování aktivní regulace teploty Potah ze 100% bavlny také zajišťuje větší komfort. Pro autosedačky:SAFEFIX, TRIFIX, EVOLVA, KING plus, KING II, KING LS, KING ATS, KID, KID XP, KIDFIX, KIDFIX SICT, KIDFIX SL SICT, KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP, KISDFIX SL, ADVENTURE, MULTI-TECH II, MAX-WAY

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4000984111224 a ID 180855
- jistota kvalitního výrobce Britax Römer
- kategorie Příslušenství k autosedačkám

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k autosedačkám Britax Römer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Britax Römer chlad. potah KEEPCOOL SK 1,2,3 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství k autosedačkám Britax Römer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz