Kde koupit Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red

Autosedačka KIDFIX II XP SICT s vysokým opěradlem značně převyšuje bezpečnostní normy nařízené zákonem. Systém XP-PAD zajišťuje unikátní ochranu proti čelnímu nárazu pro starší děti. Systém Secu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red
					
				 15-36 kg
Cena
6 190 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Autosedačka KIDFIX II XP SICT s vysokým opěradlem značně převyšuje bezpečnostní normy nařízené zákonem. Systém XP-PAD zajišťuje unikátní ochranu proti čelnímu nárazu pro starší děti. Systém SecureGuard (brzy patentovaný) zajistí optimální pozici břišního pásu. Špičková ochrana proti bočnímu nárazu zajistí prostor k pohodlnému cestování i pro ostatní pasažéry. Tato plně přizpůsobitelná autosedačka zajišťuje nejpokročilejší ochranu od 4 do 12 let. HLAVNÍ VÝHODY: Snížení následku čelního nárazu , systém XP-PAD odvádějící až 30 % (*Zdroj: Testy výrobků Britax z roku 2013) energie z oblasti krku. Optimální pozice břišního pásu s naší nejnovější technologií SecureGuard. Špičková ochrana proti bočnímu nárazu, hluboké, měkce polstrované plné bočnice s technologií SICT, přizpůsobené pro použití pouze na místě u dveří. Instalace do každého auta , pomocí systému ISOFIT nebo bezpečnostního pásu. Dokonale padnoucí opěradlo ve tvaru V odpovídající držení těla rostoucích dětí. Nastavitelné ve všech směrech. Výškově nastavitelná opěrka hlavy a horní vodítko pásu. Naprosté pohodlí, ergonomicky navržená opěrka hlavy pro dokonalou polohu při spánku Návrh omezující nesprávné použití , intuitivně umístěné vodicí prvky pro pás Snímatelný, polstrovaný potah INSTALACE: bodový bezpečnostní pás ISOFIT Indikátory ukazují, že jsou zapojeny háky ISOFIX OCHRANA PROTI NÁRAZU: Hluboké, měkce polstrované bočnice Nastavitelná ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) 3bodový bezpečnostní pás se systémem XP-PAD PÁS: Vodítka bezpečnostních pásů pomáhají při správné instalaci 3bodových bezpečnostních pásů na ramenou a pánvi dítěte Systém SecureGuard zajišťuje, že je bezpečnostní pás dospělého v optimální pozici přes pánevní kosti SEDADLO:Nastavitelné opěradlo vhodné do každého autaSMĚR INSTALACE:Směr instalace je po směru jízdy Isofix ano Prací potah ano Skupina 15-36 kg Umístění po směru jízdy Bezpečnostní pás 3 bodový Opěrka hlavy nastavitelná Polohování ano Základna Isofix Technologie ISOFIX Certifikace dle normy ECE R 44/04 Barva výrobce Flame Red Kolekce 2016 Nosnost 36 kg Barva Červená

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4000984132137 a ID 2286835
- jistota kvalitního výrobce Britax Römer
- kategorie 15-36 kg

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 15-36 kg Britax Römer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Britax Römer KIDFIX II XP SICT 2017, Flame Red vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží 15-36 kg Britax Römer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz