Kde koupit Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper

Praktická prostorná taška pro efektivní uložení věcí. Celkem 16 kapes včetně držáku na láhev na boku. Držák na láhev a přebalovací podložka v ceně. Na přední straně je kapsa pro rodiče na klíče a cenn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper
					
				 Kočárky a příslušenství
Cena
1 590 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Praktická prostorná taška pro efektivní uložení věcí. Celkem 16 kapes včetně držáku na láhev na boku. Držák na láhev a přebalovací podložka v ceně. Na přední straně je kapsa pro rodiče na klíče a cennosti. Nastavitelný ramenní popruh s připojovacími svorkami. Jednoduše otíratelná vnitřní podšívka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4000984109610 a ID 174620
- jistota kvalitního výrobce Britax Römer
- kategorie Kočárky a příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kočárky a příslušenství Britax Römer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Britax Römer přebalovací taška GO/GO NEXT, col.Pepper vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kočárky a příslušenství Britax Römer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz