Kde koupit Bryndáček - růžový

Barva: Růžový - Různé obrázky <strong>Bavlněný bryndáček/zástěrka Terjan .</strong> <br /> <br />Svrchní část je z froté bavlny. <br />Spodní část je podšita plastovou f… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bryndáček - růžový Vybavení a doplňky
Cena
54 Kč
Dostupnost
Skladem 29.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bryndáček - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 54 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Růžový - Různé obrázky <strong>Bavlněný bryndáček/zástěrka Terjan .</strong> <br /> <br />Svrchní část je z froté bavlny. <br />Spodní část je podšita plastovou foliie - bezpečná - bez ftalátů. <br /> <br /> <br /><strong>Rozměr: cca 39x31 cm.</strong> <br /> <br />Materiál: Froté bavlna. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Důležité:</strong> <br /><strong>Lemování a obrázek bryndáčku se může lišit, dle dodávky výrobcem.</strong>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bryndáček - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309125787 a ID 93474
- jistota kvalitního výrobce TERJAN
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 78 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bryndáček - růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bryndáček - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky TERJAN, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bryndáček - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky TERJAN, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz