Kde koupit Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý

Barva: žlutá, Akuku <strong>Bryndáček, zástěrka Akuku.</strong> <br /> <br />Barevný dětský bryndáček s kapsičkou, veselými obrázky a barevným lemováním. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý Vybavení a doplňky
Cena
111 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 111 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: žlutá, Akuku <strong>Bryndáček, zástěrka Akuku.</strong> <br /> <br />Barevný dětský bryndáček s kapsičkou, veselými obrázky a barevným lemováním. <br />Plastová úprava usnadňuje údržbu a čištění. <br />Má zavazování za krkem a na boční straně na tkaničky. <br /><strong>Materiál:</strong> <br />Vrchní strana: 100% bavlna. <br />Vnitřní vrstva: měkčené PVC - chráni oděv pred nečistotami. <br /> <br />Pohodlné a praktické zapínání na suchý zip. <br /> <br /><strong>Rozmery:</strong> cca 41x33 cm. <br /> <br />Bryndáček zvyšuje komfort.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136646 a ID 95439
- jistota kvalitního výrobce akuku
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky akuku, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bryndáček, zástěrka - Vláček - žlutý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky akuku, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz