Kde koupit Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190

Domeček FUN Snadná a rychlá montáž, bez potřeby nářadí Vyrobeno z kvalitních a odolných plastů Ochrana proti UV záření zajišťuje dlouhou trvanlivost barev Samolepky, kterými můžete vylepšit vzhled do… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190
					
				 Zahradní domečky
Cena
2 849 Kč
Dostupnost
Skladem 31.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Domeček FUN Snadná a rychlá montáž, bez potřeby nářadí Vyrobeno z kvalitních a odolných plastů Ochrana proti UV záření zajišťuje dlouhou trvanlivost barev Samolepky, kterými můžete vylepšit vzhled domečku Zvonek, dveře s poštovní schránkou Dostatečně velký aby si uvnitř hrálo více dětí najednou  

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590669185665 a ID 3093540
- jistota kvalitního výrobce Buddy Toys
- kategorie Zahradní domečky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zahradní domečky Buddy Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Buddy Toys Domeček FUN BOT 1190 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zahradní domečky Buddy Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz