Kde koupit Buffet Crampon 400 series alto GL

Eb alt saxofon vhodný pro pokročilé hráče z dílny francouzského výrobce dřevěných dechových nástrojů. Má ručně gravírovaný korpus, podlepky značky Pisoni s kovovými rezonátorů, klapku F # 3. Tělo nást… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Buffet Crampon 400 series alto GL Alt saxofony
Cena
29 290 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Buffet Crampon 400 series alto GL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 29 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Eb alt saxofon vhodný pro pokročilé hráče z dílny francouzského výrobce dřevěných dechových nástrojů. Má ručně gravírovaný korpus, podlepky značky Pisoni s kovovými rezonátorů, klapku F # 3. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi v zlatolakovom provedení. Součástí balení je popruh.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Buffet Crampon 400 series alto GL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226715
- jistota kvalitního výrobce Buffet Crampon
- kategorie Alt saxofony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Buffet Crampon 400 series alto GL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Buffet Crampon 400 series alto GL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Alt saxofony Buffet Crampon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Buffet Crampon 400 series alto GL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: