Kde koupit Bugera 333XL Infinium

Tříkanálový, lampový, kytarový class A/B zesilovač s výkonem 120W a úžasným zvukem. Je vyráběn ručně a osazen výkonovými elektronkami 4 x EL34 a předzesilovacími elektronkami 4 x 12AX7. Obsahuje klasi… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugera 333XL Infinium Celolampové zesilovače
Cena
14 990 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugera 333XL Infinium které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 14 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tříkanálový, lampový, kytarový class A/B zesilovač s výkonem 120W a úžasným zvukem. Je vyráběn ručně a osazen výkonovými elektronkami 4 x EL34 a předzesilovacími elektronkami 4 x 12AX7. Obsahuje klasický preamp (Clean, Crunch a Lead), odolný footswitch pro ovládání kanálů, efektové smyčky a reverbu, zabudovaný reverb pro každý kanál, XL přepínač pro Lead a Crunch kanál na lepší ovládání hloubek, nastavitelný noise gate na lead kanálu, master presence ovládání, Infinium techologie na prodloužení životnosti elektronek, možnost kombinace různých druhů elektronek, LED signalizaci životnosti elektronek, ekvalizér (bass, mid, treble a presence), efektovou smyčku s ovládáním hlasitosti Send a Return, linkový výstup s ovládáním úrovně, přepínač impedance a přepínatelný dumping. Je vybaven vysoce kvalitními komponenty, díky čemuž dosahuje dlouhou životnost. Rozměry: 250 x 680 x 275 mm. Hmotnost: 22 kg. Barevné provedení: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugera 333XL Infinium z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225860
- jistota kvalitního výrobce Bugera
- kategorie Celolampové zesilovače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugera 333XL Infinium. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugera 333XL Infinium na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Celolampové zesilovače Bugera, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugera 333XL Infinium vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: