Kde koupit Bugera Ultrabass BXD12A

Výkonné, dvoukanálové baskytarové kombo s klínovou konstrukcí a výkonem 1000 W. Obsahuje kvalitní 12" TURBOSOUND hliníkový reproduktor, revoluční Class D zesilovač a vysoce-napěťový MOSFET předzesilov… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugera Ultrabass BXD12A Basová komba 1x12 repro
Cena
8 190 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugera Ultrabass BXD12A které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 8 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Výkonné, dvoukanálové baskytarové kombo s klínovou konstrukcí a výkonem 1000 W. Obsahuje kvalitní 12" TURBOSOUND hliníkový reproduktor, revoluční Class D zesilovač a vysoce-napěťový MOSFET předzesilovač, se zvukem lampového zesilovače. Kombo je vybaveno klasickým kompresorem, DYNAMIZER Power Management technologií, ovládáním pro Bass, Mid a Treble, přepínatelným ovladačem středové frekvence, přepínatelnou funkcí Ultra Low a Ultra High, pasivním Gyrator ekvalizérem a efektovou smyčkou. K připojení slouží XLR DI výstupy pro přímé připojení k mixu, přepínatelný výstup pro ladičku a AUX vstup. Zařízení má aktivní chladící systém, integrovaný limiter a duální nožní ovladač pro Mute a FX funkci (nožní ovladač není součástí balení). Rozměry: 508 x 566 x 492 mm. Hmotnost: 23,1 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugera Ultrabass BXD12A z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225879
- jistota kvalitního výrobce Bugera
- kategorie Basová komba 1x12 repro

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugera Ultrabass BXD12A. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugera Ultrabass BXD12A na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Basová komba 1x12 repro Bugera, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugera Ultrabass BXD12A vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: