Kde koupit Bugera V5

Celolampové, Class A, ručně vyráběné, kytarové kombo s výkonem 5W. Poskytuje silný zvuk s vintage charakterem. Má jeden kanál a přepínatelný výkon mezi 5W, 1W a 0,1W. Je osazeno výkonovou elektronkou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugera V5 Celolampová komba
Cena
6 890 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugera V5 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Celolampové, Class A, ručně vyráběné, kytarové kombo s výkonem 5W. Poskytuje silný zvuk s vintage charakterem. Má jeden kanál a přepínatelný výkon mezi 5W, 1W a 0,1W. Je osazeno výkonovou elektronkou EL84, předzesilovací elektronkou 12AX7 a 8'' reproduktorem Bugera. Má ovládání - Gain, Tone, Volume a Reverb, obsahuje digitální reverb, sluchátkový výstup a výstup pro externí reprobox. Rozměry: 429 x 292 x 434 mm. Hmotnost: 1 kg

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugera V5 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225890
- jistota kvalitního výrobce Bugera
- kategorie Celolampová komba

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugera V5. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugera V5 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Celolampová komba Bugera, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugera V5 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: