Kde koupit Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé

Skvělé outdoorové sandály v růžovo-šedém provedení jsou ideální volbou pro všechny aktivní holčičky. Sandály mají pohodlnou stélku, krytou zesílenou špičku proti okopu a kvalitní flexibilní podrážku… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé
					
				 Sandály
Cena
519 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 519 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skvělé outdoorové sandály v růžovo-šedém provedení jsou ideální volbou pro všechny aktivní holčičky. Sandály mají pohodlnou stélku, krytou zesílenou špičku proti okopu a kvalitní flexibilní podrážku. Snadné a rychlé obouvání zajistí elastická gumička a pásek přes nárt se zapínáním na suchý zip.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088230115 a ID 3193971
- jistota kvalitního výrobce Bugga
- kategorie Sandály

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sandály Bugga, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugga Dívčí sandály - růžovo-šedé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sandály Bugga, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz