Kde koupit Bugga Dívčí softshellová obuv - červená

Dívčí softshellová obuv vhodná pro celoroční nošení, ale i na sport a turistiku. Obuv má pevný opatek i špici, která je zároveň chráněná proti okopu. Boty mají moderní design, velmi dobrou konstrukci… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugga Dívčí softshellová obuv - červená
					
				 Sportovní obuv
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugga Dívčí softshellová obuv - červená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dívčí softshellová obuv vhodná pro celoroční nošení, ale i na sport a turistiku. Obuv má pevný opatek i špici, která je zároveň chráněná proti okopu. Boty mají moderní design, velmi dobrou konstrukci a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Zapínání na suché zipy.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugga Dívčí softshellová obuv - červená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2595582501314 a ID 154826
- jistota kvalitního výrobce Bugga
- kategorie Sportovní obuv

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugga Dívčí softshellová obuv - červená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugga Dívčí softshellová obuv - červená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sportovní obuv Bugga, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugga Dívčí softshellová obuv - červená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sportovní obuv Bugga, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz