Kde koupit Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená

Dětská softshellová obuv vhodná pro celoroční nošení, ale i na sport a turistiku. Obuv má pevný opatek i špici, která je zároveň chráněná proti okopu. Boty mají moderní design, velmi dobrou konstrukci… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená
					
				 Sportovní obuv
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětská softshellová obuv vhodná pro celoroční nošení, ale i na sport a turistiku. Obuv má pevný opatek i špici, která je zároveň chráněná proti okopu. Boty mají moderní design, velmi dobrou konstrukci  a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Zapínání na suché zipy.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039045256 a ID 154950
- jistota kvalitního výrobce Bugga
- kategorie Sportovní obuv

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sportovní obuv Bugga, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bugga Softshellová kotníková dětská obuv - červená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sportovní obuv Bugga, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz