Kde koupit Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá

Nejčastější otázkou, kterou slýcháme, je „opravdu to pasuje na všechny kočárky?“ Odpověď zní „ANO“. Dosud jsme Bumprider úspěšně instalovali na stovky různých kočárků a stále jsme nenarazili na neúspě… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá
					
				 Kočárky a příslušenství
Cena
1 699 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 699 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nejčastější otázkou, kterou slýcháme, je „opravdu to pasuje na všechny kočárky?“ Odpověď zní „ANO“. Dosud jsme Bumprider úspěšně instalovali na stovky různých kočárků a stále jsme nenarazili na neúspěch. Mimo jedinečnou kompatibilitu skateboardu, instalace trvá pouhých pár minut bez jakéhokoliv nářadí! Díky unikátním teleskopickým nohám ho lze připevnit téměř ke všem kočárkům od hlubokých po golfové hole. Zavěšení zajišťuje jízdní pohodlí. připevnění Bump Rider je velmi snadné a bez použití nástrojů jednoduché složení plné extra odpružení ergonomicky tvarované z nejnovější generace materiálů (hliníku a hybridních umělých hmot) možné nastavení vzdálenosti a výšky Variabilní stupátko ke kočárku. Určený pro děti 2-5 let, do hmotnosti 22 kg Rozměry: plocha:30 x 30 cm, výška: 17 cm Délka nastavitelných tyčí: 16 cm, 18 cm, 20 cm Kolečka mají průměr 11 cm a jsou odpružená Velkou výhodou je regulace sklonu upevnění. Možnost připevnění stupátka ke kočárku látkovými pásky Pokud potřebujete stupátko odepnout od kočárku, je to velmi snadné - základní upínací systém zůstává na kočárku Vyvinuto a testováno ve Švédsku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 1200251291090 a ID 170373
- jistota kvalitního výrobce Bumprider
- kategorie Kočárky a příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kočárky a příslušenství Bumprider, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bumprider Univer. stoupátko ke kočáru, šedá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kočárky a příslušenství Bumprider, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz