Kde koupit Carl Martin 2Wah

Kytarový efekt 2Wah je variabilní "kvákačka" umožňující přepínání mezi dvěma zvuky. Pokud hledáte jasnější tón pro rytmickou hru ale při sólu potřebuje zvuk trochu zhutnit není problém. 2Wah má přepín… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Carl Martin 2Wah Wah-Wah pedály
Cena
4 390 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Carl Martin 2Wah které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kytarový efekt 2Wah je variabilní "kvákačka" umožňující přepínání mezi dvěma zvuky. Pokud hledáte jasnější tón pro rytmickou hru ale při sólu potřebuje zvuk trochu zhutnit není problém. 2Wah má přepínání na obou stranách a nabízí tři různá nastavení frekvenční odezvy pro přední spínač a tři pro zadní. Tímto způsobem můžete během koncertu jednoduše volit mezi různými wah zvuky. Kromě toho si fyzickou odezvu pedálu nastavíte potenciometrem attack. Efekt je napájen 9V baterií nebo adaptérem, který není součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Carl Martin 2Wah z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 215688
- jistota kvalitního výrobce Carl Martin
- kategorie Wah-Wah pedály

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Carl Martin 2Wah. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Carl Martin 2Wah na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Wah-Wah pedály Carl Martin, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Carl Martin 2Wah vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: