Kde koupit Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm

Dětský koberec v rozkošném provedení s obrázkem letadla jménem Dusty. Pevné lemované okraje, nízký vlas. S tímto krásným koberečkem dodáte dětskému pokoji hravou atmosféru. Materiál: 100% nylon Struk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm
					
				 Koberce
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětský koberec v rozkošném provedení s obrázkem letadla jménem Dusty. Pevné lemované okraje, nízký vlas. S tímto krásným koberečkem dodáte dětskému pokoji hravou atmosféru. Materiál: 100% nylon Struktura: krátký vlas smyčkový Rozměry: 95 x 133 cm Podklad: protiskluzová latexová vrstva

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5414956160896 a ID 174500
- jistota kvalitního výrobce Carpet your life
- kategorie Koberce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Koberce Carpet your life, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Carpet your life Dětský koberec Letadla Dusty, 95x133 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Koberce Carpet your life, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz