Kde koupit Celestion BLUE 8

Legendární kytarový reproduktor, který byl jako první na světě vyrobený v 50. letech speciálně pro kytaristy. První aparáty Vox byly osazeny přesně takovými reproduktory. Celestion Blue má průměr 12 "… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Celestion BLUE 8 Kytarové reproduktory
Cena
5 990 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Celestion BLUE 8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Legendární kytarový reproduktor, který byl jako první na světě vyrobený v 50. letech speciálně pro kytaristy. První aparáty Vox byly osazeny přesně takovými reproduktory. Celestion Blue má průměr 12 ", výkon 15W, a magnety Alnico Blue. Pracuje ve frekvenčním rozsahu 75Hz-5kHz a citlivost 100dB, impedance 8 Ohm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Celestion BLUE 8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 100337
- jistota kvalitního výrobce Celestion
- kategorie Kytarové reproduktory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Celestion BLUE 8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Celestion BLUE 8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kytarové reproduktory Celestion, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Celestion BLUE 8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: