Kde koupit Celestion G 12 K 100 8

Reproduktor G12K je charakteristický hutními basy a právě proto je velmi oblíbený mezi metalovými hráči a vyznavači drop tuningu. Reproduktor má průměr 12 ", výkon 100W a pracuje ve frekvenčním pásmu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Celestion G 12 K 100 8 Kytarové reproduktory
Cena
2 790 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Celestion G 12 K 100 8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Reproduktor G12K je charakteristický hutními basy a právě proto je velmi oblíbený mezi metalovými hráči a vyznavači drop tuningu. Reproduktor má průměr 12 ", výkon 100W a pracuje ve frekvenčním pásmu 80Hz - 5.5kHz při citlivosti 99dB. Impedance 8 Ohm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Celestion G 12 K 100 8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 5003
- jistota kvalitního výrobce Celestion
- kategorie Kytarové reproduktory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Celestion G 12 K 100 8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Celestion G 12 K 100 8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kytarové reproduktory Celestion, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Celestion G 12 K 100 8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: