Kde koupit Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let

Vel. 1,5-4 let, Nicol 14298 B, Kolekce: Vážka - PZ 2018/19 <strong>Krásná bavlněná čepička NICOL - MINKY Baby.</strong> <br /> <br /><strong>Co je MINKY Baby?</strong… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let Vybavení a doplňky
Cena
125 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 125 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 1,5-4 let, Nicol 14298 B, Kolekce: Vážka - PZ 2018/19 <strong>Krásná bavlněná čepička NICOL - MINKY Baby.</strong> <br /> <br /><strong>Co je MINKY Baby?</strong> <br />Vysoce kvalitní a jemný materiál, který nedráždí pokožku. <br />Příjemný a jemný na dotek - hřeje. <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE</strong> <br /> <br />Vrchní část materiál MINKY Baby - 100% polyester. <br />Podšivka 100% bavlna. <br /> <br />1.jakost. <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br /><strong>Vel. 0 - 3 měs</strong> - obvod hlavičky 2 x 20 cm. <br /><strong>Vel. 3 - 6 měs</strong> - obvod hlavičky 2 x 21 cm. <br /><strong>Vel. 6 - 12 měs</strong> - obvod hlavičky 2 x 22 cm. <br /><strong>Vel. 1,5 - 4 let</strong> - obvod hlavičky 2 x 23 cm. <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5 cm - 1,5 cm. <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL?</strong> <br />Protože, milujete své děti! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444567093 a ID 96511
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Čepička Minky - Vážka - šedá, roz. 1,5-4 let vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz