Kde koupit Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové

Velikost: 38, kolekce: Hvězdičky <strong>Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA - Kolekce: STARS. </strong> &l… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové Vybavení a doplňky
Cena
36 Kč
Dostupnost
Skladem 26.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 36 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velikost: 38, kolekce: Hvězdičky <strong>Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA - Kolekce: STARS. </strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br />100% kvalitní bavlna. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />vel. 38 - obvod - 2x 10 cm, hloubka - 11,5 cm <br />vel. 44 - obvod - 2x 11 cm, hloubka - 12,5 cm <br />vel. 50 - obvod - 2x 12 cm, hloubka - 13,5 cm <br />Uvedené rozměry se mohou lišit cca o 1 - 1,5 cm. <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309016467 a ID 85859
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Čepička pro předčasně narozená miminka Baby Nellys ® - Hvězdičky růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz