Kde koupit Chicco Masážní olej 200 ml

Jemný a rychle absorbovatelný dětský olej s čistícím účinkem. Neutrální pH. Zachovává přirozený ochranný film pokožky. Jemný a rychle absorbovatelný dětský olej s čistícím účinkem. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Chicco Masážní olej 200 ml
					
				 Dětské oleje
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Chicco Masážní olej 200 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jemný a rychle absorbovatelný dětský olej s čistícím účinkem. Neutrální pH. Zachovává přirozený ochranný film pokožky. Jemný a rychle absorbovatelný dětský olej s čistícím účinkem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Chicco Masážní olej 200 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8059147053693 a ID 142763
- jistota kvalitního výrobce Chicco
- kategorie Dětské oleje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Chicco Masážní olej 200 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Chicco Masážní olej 200 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské oleje Chicco, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Chicco Masážní olej 200 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské oleje Chicco, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz