Kde koupit CME WIDI BUD

MIDI/USB Bluetooth adaptér s nízkou spotřebou energie, který připojuje keyboard Xkey Air od CME s jakýmkoliv MIDI softwarem v počítači, tabletu nebo smartphonu. Jeho nízká latence znamená, že časové z… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • CME WIDI BUD MIDI rozhraní
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží CME WIDI BUD které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

MIDI/USB Bluetooth adaptér s nízkou spotřebou energie, který připojuje keyboard Xkey Air od CME s jakýmkoliv MIDI softwarem v počítači, tabletu nebo smartphonu. Jeho nízká latence znamená, že časové zpoždění mezi keyboardem a připojeným zařízením je minimalizováno, přičemž technologie Bluetooth s nízkou energetickou spotřebou nijak výrazně nezatěžuje jeho baterii. Adaptér poskytuje kompatibilitu typu plug and play s USB verzemi 2.0, 3.0 a 4.0, přičemž je možné jej použít se zařízeními se systémy Android, Chromebook, iOS, Linux, Mac a Windows. Přizpůsobitelné nastavení jsou k dispozici přes aplikaci WIDI Plus (k dispozici zdarma). Rozměry: 17 x 16 x 8 mm. Dosah: 10 m.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CME WIDI BUD z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 248113
- jistota kvalitního výrobce CME
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit CME WIDI BUD. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa CME WIDI BUD na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní CME, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete CME WIDI BUD vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: