Kde koupit Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá

Cobra Laura Economy štítové dveřní kování kovové interiérové dveřní kování různé barevné provedení provedení s otvorem pro klíč (BB) nebo cylindrickou vložku (PZ) délka štítu: 240 mm šířka štítu: 35… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá Štítové kování
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Cobra Laura Economy štítové dveřní kování kovové interiérové dveřní kování různé barevné provedení provedení s otvorem pro klíč (BB) nebo cylindrickou vložku (PZ) délka štítu: 240 mm šířka štítu: 35 mm délka kliky: 108 mm

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590370944520 a ID 60334
- jistota kvalitního výrobce Cobra
- kategorie Štítové kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štítové kování Cobra, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Cobra Laura Economy dveřní kování - klika-klika / klíč / 90mm / bílá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Štítové kování Cobra, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz