Kde koupit Compass 2ks "LKS"

Sluneční clona do auta Compass 2ks "LKS": Chcete dopřát pohodlí pasažérům na zadních sedadlech vašeho automobilu i během slunečných dnů a zároveň získat výjimečný vzhled pro boční okna vašeho v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Compass 2ks
Cena
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz MAXI Drogerie

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Compass 2ks "LKS" které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sluneční clona do auta Compass 2ks "LKS": Chcete dopřát pohodlí pasažérům na zadních sedadlech vašeho automobilu i během slunečných dnů a zároveň získat výjimečný vzhled pro boční okna vašeho vozidla? Se sadou 2 ks slunečních clon Compass s krásným motivem LOVE KILLS SLOWLY značky ED HARDY bude váš vůz k nepřehlédnutí. Díky způsobu perforace materiálu zajišťuje sluneční clona Compass absorpci až 70 % slunečních paprsků, a přesto stále poskytuje přijatelný výhled z vozu. Sada Compass LOVE KILLS SLOWLY obsahuje 2 sluneční clony s přísavkami o rozměrech 66 × 37 cm. Hlavní přednosti sady sluneční clony do auta Compass LOVE KILLS SLOWLY 2 ks Sluneční clona Compass LOVE KILLS SLOWLY zajišťuje absorpci až 70 % slunečních paprskůSada obsahuje 2 sluneční clony s přísavkami o rozměrech 66 × 37 cmZabezpečuje přijatelný výhled z vozuDodá výjimečný vzhled bočním oknům vašeho vozidla krásným a originálním motivemPraktické rozměry a skladnost

Z toho e-shopu Alza.cz MAXI Drogerie můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Compass 2ks "LKS" z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6939959670085 a ID 5306681
- jistota kvalitního výrobce Compass
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Compass 2ks "LKS". Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Compass 2ks "LKS" na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz MAXI Drogerie doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Compass, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Compass 2ks "LKS" vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz MAXI Drogerie

Mezi online drogeriemi si Alza.cz MAXI Drogerie udělal velmi rychle své místo. Kosmetiku a péči o tělu můžete svěřit do ruky tomuto zákaznicky oblíbenému eshopu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Compass, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz MAXI Drogerie za výhodnou cenu.


Alza.cz MAXI Drogerie