Kde koupit Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů

Sada nářadí Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů: Sada nejčastěji používaného nářadí, které by nemělo chybět v žádné dílně ani domácnosti. Najdete v ní především ráčnový šroubovák s pl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada nářadí Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů: Sada nejčastěji používaného nářadí, které by nemělo chybět v žádné dílně ani domácnosti. Najdete v ní především ráčnový šroubovák s plynulým 72zubým chodem, který má navíc speciálně tvarovanou ergonomickou rukojeť s pogumovanou úpravou. Skvěle se drží a neproklouzává v ruce jako běžné šroubováky. Vedle toho sada obsahuje nejpoužívanější bity a oříšky. Nechybí ani prodloužený nástavec. Klíčové vlastnosti sady nářadí Ergo 25 dílůŠroubovák s ergonomickou rukojetíRáčnový chod šroubovákuNejpoužívanější bitové nástavcePraktické balení Obsah sady nářadí Ergo 25 dílů1× šroubovák ergonomický3× bit plochý 4; 5; 6 mm3× bit křížový PH0; PH1; PH23× bit křížový PZ1; PZ2; PZ34× bit TORX T10; T15; T20; T301× prodloužený nástavec 6 cm1× redukce šestihran-čtyřhran9× šestihranný nástavec 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591686095111 a ID 5116819
- jistota kvalitního výrobce Compass
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Compass, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Compass, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto