Kde koupit Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové

Dívčí sandálky Coqui Bugy ve fuchsiovém provedení mají originální design a vyjímatelnou vnitřní vložku. Vložky lze mezi sebou měnit a při zakoupení více párů si tak budete moci vytvořit vlastní barevn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové
					
				 Sandály
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dívčí sandálky Coqui Bugy ve fuchsiovém provedení mají originální design a vyjímatelnou vnitřní vložku. Vložky lze mezi sebou měnit a při zakoupení více párů si tak budete moci vytvořit vlastní barevnou kombinaci. Sandály také snadno vyčistíte od malých nečistot jako je písek. Materiál Coquiair snižuje riziko přenosu bakterií a je velmi lehký. Díky malým otvorům je botka prodyšná. Sandálky jsou ideální obuv pro dětské dovádění na zahradě nebo jako domácí pantofle.  vyndavací vnitřní vložka pro pohodlné čištění a výměnu barev úžasně nízká váha a pohodlí na každém kroku podrážka nebarví a neklouže materiál Coquiair snižuje riziko přenosu bakterií Velikost - Délka stélky 26/27 - 15 cm 28/29 - 16 cm 30/31 - 17,5 cm 32/33 - 19 cm 34/35 - 20 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039026804 a ID 148514
- jistota kvalitního výrobce Coqui
- kategorie Sandály

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sandály Coqui, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Coqui Dívčí sandály Bugy - fuchsiové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sandály Coqui, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz