Kde koupit Cort SFX-ME-BKS

Elektro akustická kytara ze série SFX s tvarem těla Jumbo. Zadní a boční desky tohoto nástroje byly vyrobeny z mahagonu a vrchní deska z pevného smrku. Krk s tvarem typu modern V je mahagonový a má me… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Cort SFX-ME-BKS Jumbo s elektronikou
Cena
5 390 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Cort SFX-ME-BKS které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektro akustická kytara ze série SFX s tvarem těla Jumbo. Zadní a boční desky tohoto nástroje byly vyrobeny z mahagonu a vrchní deska z pevného smrku. Krk s tvarem typu modern V je mahagonový a má menzuru 650 mm. Na výrobu hmatníku byl použit palisandr a má 20 pražců. Ladění zajišťuje šestice pochromovaných ladících kolíků a kobylka z palisandru. Disponuje keramickým snímačem a předzesilovačem Cort CE304T s třípásmovým EQ. Nultý pražec má šířku 43 mm. Barevné Provedení: Black Satin.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Cort SFX-ME-BKS z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228355
- jistota kvalitního výrobce Cort
- kategorie Jumbo s elektronikou

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Cort SFX-ME-BKS. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Cort SFX-ME-BKS na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Jumbo s elektronikou Cort, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Cort SFX-ME-BKS vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: