Kde koupit CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm

Fleecová deka od firmy CTI zajistí Vaší ratolesti pohodu pro klidný spánek. Deka je vyrobena z jemného materiálu 100% polyesteru. Snadná údržba, lze prát v pračce na 40°C. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm
					
				 Dětské peřiny a přikrývky
Cena
219 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 219 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Fleecová deka od firmy CTI zajistí Vaší ratolesti pohodu pro klidný spánek. Deka je vyrobena z jemného materiálu 100% polyesteru. Snadná údržba, lze prát v pračce na 40°C.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3272760408656 a ID 166229
- jistota kvalitního výrobce CTI
- kategorie Dětské peřiny a přikrývky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské peřiny a přikrývky CTI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete CTI Fleecová deka Cars RSN Blue 110x140 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské peřiny a přikrývky CTI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz