Kde koupit D'Addario EJ61

Sada strun určená pro 5-strunné banjo. Struny patří mezi nejpopulárnější a nejoblíbenější sady u množství hráčů. Disponují vyváženým, jasným zvukem, tónovou projekcí, příjemným pocitem při hraní a dlo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • D'Addario EJ61 Struny pro banjo
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží D'Addario EJ61 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada strun určená pro 5-strunné banjo. Struny patří mezi nejpopulárnější a nejoblíbenější sady u množství hráčů. Disponují vyváženým, jasným zvukem, tónovou projekcí, příjemným pocitem při hraní a dlouhou životností. Jsou vyrobeny z poniklované oceli. Tloušťka: .010, .012, .016, .023, .010, Označení: Medium

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit D'Addario EJ61 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219170
- jistota kvalitního výrobce D'Addario
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit D'Addario EJ61. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa D'Addario EJ61 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo D'Addario, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete D'Addario EJ61 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: