Kde koupit D'Addario EJ63

Sada strun pro tenorové banjo, ladění C-G-D-A, s autentickým jasným zvukem. Struny jsou vyrobeny z čisté (.009, .016) a poniklované (.023, .030) oceli a ukončené smyčkou. Zajišťují hladký pocit při hr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • D'Addario EJ63 Struny pro banjo
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží D'Addario EJ63 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada strun pro tenorové banjo, ladění C-G-D-A, s autentickým jasným zvukem. Struny jsou vyrobeny z čisté (.009, .016) a poniklované (.023, .030) oceli a ukončené smyčkou. Zajišťují hladký pocit při hraní a mají dlouhou životnost. Obal strun je vyroben z ekologického materiálu a zaručuje ochranu před korozí. Sada obsahuje struny s tloušťkou .009, .016, .023, .030, označení: Medium.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit D'Addario EJ63 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 221667
- jistota kvalitního výrobce D'Addario
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 46 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit D'Addario EJ63. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa D'Addario EJ63 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo D'Addario, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete D'Addario EJ63 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: