Kde koupit D'Addario EXL 165 SL

Struny, sada: baskytarovéEXL Nickelplated Steel Round Wound 045-105 Soft Top/Regular Bottom/SLS Zobrazit celý detail produktu >>>
  • D'Addario EXL 165 SL Sady strun 045
Cena
503 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží D'Addario EXL 165 SL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 503 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny, sada: baskytarovéEXL Nickelplated Steel Round Wound 045-105 Soft Top/Regular Bottom/SLS

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit D'Addario EXL 165 SL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 906
- jistota kvalitního výrobce D'Addario
- kategorie Sady strun 045

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit D'Addario EXL 165 SL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa D'Addario EXL 165 SL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sady strun 045 D'Addario, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete D'Addario EXL 165 SL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: