Kde koupit D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36

Sada strun pro irské tenorové banjo s autentickým jasným zvukem, vhodná pro hru s trsátkem. Struny jsou vyrobeny z čisté (.012, .016) a poniklované (.024, .036) oceli a ukončené smyčkou. Zajišťují hla… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36 Struny pro banjo
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada strun pro irské tenorové banjo s autentickým jasným zvukem, vhodná pro hru s trsátkem. Struny jsou vyrobeny z čisté (.012, .016) a poniklované (.024, .036) oceli a ukončené smyčkou. Zajišťují hladký pocit při hraní a mají dlouhou životnost. Obal strun je vyroben z ekologického materiálu a zaručuje ochranu před korozí. Sada obsahuje struny tloušťky .012, .016, .024, .036, označení: Medium.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220476
- jistota kvalitního výrobce D'Addario
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo D'Addario, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete D'Addario Irish Tenor Banjo Strings Nickel 12-36 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: