Kde koupit D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20

Sada strun pro banjo, která zaručuje minimální odpor, a tedy příjemné hraní, jehož výsledkem je teplý, vyvážený zvuk. Jedná se o jednu z nejprodávanějších strunných sad pro banjo od společnosti D'Adda… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20 Struny pro banjo
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada strun pro banjo, která zaručuje minimální odpor, a tedy příjemné hraní, jehož výsledkem je teplý, vyvážený zvuk. Jedná se o jednu z nejprodávanějších strunných sad pro banjo od společnosti D'Addario. Struny jsou vyrobeny z bronzu obohaceného o fosfor, což zaručuje dlouhou nosnost tónů a teplý, jasný zvuk. Mají jádro z nerezavějící oceli a válcové vinutí. Jejich "loopend" konstrukce zaručuje maximální univerzálnost použití a speciální ekologický obal zabraňuje vzniku koroze. Tloušťka strun: .009, .010, .013, .020, 009. označení: Light.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219312
- jistota kvalitního výrobce D'Addario
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo D'Addario, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete D'Addario Phosphor Bronze 5-String Banjo Set Light 9-20 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: