Kde koupit Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL

Noční nástěnné světlo z kolekce Zoo, poskytující velmi jemné osvětlení vhodné pro usínání. Dodává se s LED žárovkou v balení. Svítidlo lze doplnit dalšími svítidly řady ZOO tohoto výrobce. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL
					
				 Stropní svítidla
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Noční nástěnné světlo z kolekce Zoo, poskytující velmi jemné osvětlení vhodné pro usínání. Dodává se s LED žárovkou v balení. Svítidlo lze doplnit dalšími svítidly řady ZOO tohoto výrobce.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039038265 a ID 155104
- jistota kvalitního výrobce Dalber
- kategorie Stropní svítidla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stropní svítidla Dalber, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dalber Noční nástěnné světlo Zoo EOL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stropní svítidla Dalber, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz